Dlaczego my?


IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

Wieloletnie doświadczenie

Posiadamy długoletnie doświadczenie w reklamie Google. Funkcjonujemy na rynku reklamy internetowej od 15 lat.

Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają oferować naszym Klientom usługi wysokiej jakości, które przekładają się na wzrost zapytań ofertowych i wzrost wyników sprzedażowych firmy. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc z zakresu kampanii AdWords. Podczas wstępnej rozmowy specjaliści z naszej firmy pomagają rozwiać wszelkie wątpliwości i udzielają odpowiedzi na każde pytanie. Indywidualnie dobrana strategia i umiejętnie poprowadzona kampania Google AdWords będzie kluczem do rozwoju Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami

Jakie możliwości wsparcia działań eksportowych daje AdWords zagraniczne

Wyniki wyszukiwania

Reklama w Google AdWords stwarza możliwość bardzo efektywnego przeprowadzenia kampanii w sieci. Twoja reklama może wyświetlać się użytkownikom w wynikach wyszukiwania Google, kiedy wpiszą określoną frazę związaną z Twoją usługą czy produktami. Dzięki temu docierasz do użytkownika w momencie, kiedy ma realną potrzebę skorzystania z usługi czy produktu, a tym samym pojawia się bardzo duża szansa na skorzystanie z Twojej oferty.

YouTube

Reklama może pojawić się także w serwisie YouTube. Twój materiał wideo o różnej długości może wyświetlać się użytkownikom przed lub w trakcie oglądania materiału na tej platformie. Google Display Network pozwoli z kolei wyświetlić Twój baner reklamowy w serwisach współpracujących z Google. Określenie odbiorcy ze względu na płeć, zainteresowania czy miejsce zamieszkania pozwoli przeprowadzić efektowną kampanię.

Google Merchant

Dzięki platformie Google Merchant Center Twoja reklama pojawi się w Zakupach Google niezależnie od reklam tekstowych oraz reklam w witrynach partnerów w sieci wyszukiwania Google. W przypadku, kiedy klient był na Twojej witrynie internetowej, ale nie doszło do konwersji, możesz wykorzystać remarketing.

Opinie klientów

Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

Jesteśmy profesjonalną agencją interaktywną specjalizującą się w pozycjonowaniu oraz projektowaniu stron internetowych. Siedzibę mamy w Lublinie, lecz świadczymy usługi dla Klientów z terenu całej Polski oraz z zagranicy.

Dążymy do tego, aby nasza współpraca z Klientami była owocna dla obu stron. Posiadamy wiele różnych pakietów usług, dzięki czemu są Państwo w stanie wybrać opcję optymalną dla siebie. Mamy nadzieję, że w naszej firmie znajdą Państwo solidnego i godnego zaufania partnera w biznesie.

Skuteczne realizacje

Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
jakie mamy wyniki. Poniżej przykład działań dla szkoły tańsca SalsaMe:

Pozycjonowanie Stron Lublin na przykładzie SalsaMe

 

Rezultaty pozycjonowania

SalsaMe efekty pozycjonowania

 

Sprawdź nasze case studies

Zamów darmowy audyt swojej strony

Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

Skontaktuj się z nami