AdWords na Włochy

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

Kampanie Adwords na terytorim Włoch – to oferta dla firm, posiadających stronę firmową, chcących dotrzeć do klientów na rynku Włoskim. Od bardzo dawna zdobywamy doświadczenie z zakresu prowadzenia kampanii Google AdWords dla małych oraz dużych firm. Dzięki temu trafnie planujemy działania, które przynoszą spodziewany rezultat. Zdobyte doświadczenie oraz wiedza stwarzają możliwość oferowania naszym Klientom z Włoch usług o bardzo wysokiej jakości. To z kolei powoduje wzrost zapytań ofertowych oraz poprawę wyników sprzedażowych przedsiębiorstwa. Naszym klientom oferujemy profesjonalną pomoc z zakresu kampanii AdWords. Nasi profesjonaliści podczas wstępnej rozmowy odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Indywidualnie dobrana strategia oraz umiejętnie poprowadzona kampania AdWords pozwoli w dużym stopniu rozwinąć biznes.

  • Cena: ustalana indywidualnie.
  • Obszar działania Włochy: miasta we Włoszech, regiony, czy też cały kraj.
  • Minimalny okres trwania współpracy: 3 miesiące.
  • Dobór słów: bezpłatna pomoc w doborze słów.

Eksportuj do Włoch - z pomocą reklamy AdWords

Przeczytaj, dlaczego warto eksportować swoje towary i usługi na rynek włoski.

Dlaczego warto prowadzić kampanię Google AdWords?

Realizowanie działań marketingowych w sieci jest ważne ze względu wizerunkowego, a także sprzedażowego. Kampania Google AdWords to z całą pewnością jedno z działań, na które warto się zdecydować. Stwarza możliwość dotarcia do grupy potencjalnych klientów zróżnicowanych pod kątem płci, wieku, zainteresowań czy miejsca zamieszkania. Pozwala oszczędzić dużą ilość czasu, a także pieniędzy, ponieważ reklama dociera wyłącznie do tych osób, które są zainteresowane kupnem produktu czy skorzystaniem z usług. Kontrola nad budżetem dziennym pozwala z kolei optymalizować kampanię pod potrzeby i wymagania oraz monitorować koszty kampanii.

W jaki sposób działa Google AdWords?

Google AdWords jest systemem reklamowym, który stwarza możliwość wyświetlania użytkownikom krótkich reklam tekstowych w wynikach wyszukiwania oraz reklam graficznych na stronie partnerów Google. Dzięki Google AdWords internauta zobaczy Twoją reklamę na górze wyników wyszukiwania, a także po prawej stronie witryny. Naliczanie opłat odbywa się po kliknięciu użytkownika w reklamę. W odróżnieniu do tradycyjnych form reklamy, Twoja reklama nie wyświetla się szerokiemu gronu odbiorców, którzy mogą nie być zainteresowani Twoim produktem. Google AdWords pojawia się w chwili, kiedy użytkownik poszukuje w sieci danego produktu czy usługi. Dzięki temu wychodzisz naprzeciw potrzebom potencjalnych klientów. Mało doświadczone osoby mogą niestety mieć nieco problemów z odpowiednim ustawieniem kampanii oraz jej optymalizacją. Dlatego warto skorzystać ze wsparcia certyfikowanych specjalistów.

To sprawia, że odpowiednio poprowadzona kampania Google AdWords będzie bardzo efektywna i w dużym stopniu pozwoli rozwinąć biznes we Włoszech. Wzrost ruchu na stronie internetowej oraz wzrost zapytań internetowych jest w Twoim zasięgu.

Jakie możliwości wsparcia działań eksportowych stwarza Google AdWords?

Google AdWords pozwala na prowadzenie skutecznych kampanii w sieci. Twoja reklama może pojawiać się internautom w wynikach wyszukiwania Google po wpisaniu przez nich w wyszukiwarkę określonej frazy. Dzięki temu możesz dotrzeć do użytkownika z Włoch w chwili, kiedy wykazuje zainteresowanie produktem, taki jak Twój.

Twoja reklama może także pojawić się w serwisie YouTube. Materiał video o różnej długości może pojawić się przed lub w trakcie oglądania filmu. Wyświetlanie banneru reklamowego w serwisach partnerów Google umożliwi z kolei Google Display. Określenie wieku, płci czy zainteresowań pozwoli z kolei bezpośrednio dotrzeć do danej grupy docelowej. 

Dzięki platformie Google Merchant Google Twoja reklama wyświetli się użytkownikom w Zakupach Google bez względu na reklamy w witrynach partnerów Google oraz bez względu na reklamy tekstowe. W sytuacji, kiedy chcesz dotrzeć do osób, które już kiedyś były na Twojej stronie, ale miała miejsce konwersja, z powodzeniem wykorzystaj remarketing.

Zamów bezpłatną wycenę

Skontaktuj się z naszym doradcą

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była widoczna na terenie Włoch, skontaktuj się z nami - wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Zadzwoń: +48 88 487 4560
Napisz: biuro@combomarketing.pl