Obsługa i prowadzenie kampanii AdWords w Wielkiej Brytanii

Dlaczego powinienem skorzystać z usług waszej firmy?

Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google AdWords dla małych i dużych firm zaczęliśmy zdobywać już od bardzo dawna. To wszystko pozwala nam planować aktualnie skuteczne działania. Zdobyta wiedza i wieloletnie doświadczenia pozwalają proponować naszym Klientom profesjonalne usługi, przyczyniające się do wzrostu wyników sprzedażowych i zapytań ofertowych. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania podczas pierwszej rozmowy i rozwieją wszelakie wątpliwości. Odpowiednia strategia i umiejętnie poprowadzona kampania AdWords będą kluczem do rozwoju Twojego biznesu.

AdWords Wielka Brytania

ADWORDS WIELKĄ BRYTANIĘ - SKUTECZNE KAMPANIE REKLAMOWE GOOGLE ADWORDS NA TERENIE UK / ANGLII

Przeczytaj, dlaczego warto eksportować swoje towary i usługi na rynek brytyjski.

Z jakiego powodu warto prowadzić kampanie AdWords w  Wielkiej Brytanii?

Prowadzenie działań marketingowych w sieci odgrywa niebagatelną rolę ze względów wizerunkowych oraz sprzedażowych. Jedno z działań, na które warto poświęcić uwagę, to reklama Google AdWords Wielka Brytania. Dzięki niej możliwe jest dotarcie z przekazem do osób zróżnicowanych pod kątem zainteresowań, miejsca zamieszkania czy płci. Pozwala to na zaoszczędzenie pieniędzy i czasu, ponieważ reklama wyświetla się osobom, które już wykazują zainteresowanie takimi produktami, jak Twój.
To sprawia, że wykonana kampania Google AdWords przez profesjonalistów jest skuteczna i przyczynia się do rozwinięcia Twojego biznesu w Wielkiej Brytanii. Wzrost ruchu na stronie i wzrost zapytań ofertowych? Tak, to wszystko jest w Twoim zasięgu.

W jaki sposób działa reklama AdWords Wielka Brytania?

Google AdWords jest systemem reklamowym, którzy umożliwia wyświetlanie użytkownikom reklam tekstowych po wpisaniu przez nich określonego słowa kluczowego w wyszukiwarkę. Stwarza możliwość wyświetlania reklam graficznych na witrynach partnerów Google. Za sprawą AdWords Wielka Brytania reklama Twojej strony wyświetli się na górze wyników wyszukiwania oraz po prawej stronie. Naliczenie kosztów za kampanię odbędzie się dopiero po kliknięciu przez internautę w link. Reklama promowanego produktu czy usług nie będzie wyświetlać się szerokiemu gronu odbiorców, które w małym stopniu mogą być zainteresowane Twoją reklamą, a konkretnie wybranej grupie, która wykazuje zainteresowanie takimi produktami, jak Twój. Dzięki temu możesz sprostać potrzebom użytkowników i oferować im swoje produkty, w momencie, kiedy ich potrzebują. Uruchomienie kampanii i optymalizacja przez osoby bez doświadczenia jest nieco trudne i często nie jest wystarczająco efektywne. Dlatego warto sięgnąć po pomoc specjalistów.

Jakie możliwości wsparcia działań eksportowych stwarza AdWords?

Dzięki Google AdWords możliwe jest prowadzenie efektywnych kampanii w Internecie. Reklama Twojej firmy może wyświetlić się internautom w wynikach wyszukiwania Google, kiedy wpiszą w wyszukiwarkę określoną frazę. Dzięki temu będziesz mieć szansę na dotarcie do użytkowników z Wielkiej Brytanii w chwili, kiedy będą realnie potrzebować podobnych usług. Twoja reklama może również zostać wyświetlona w serwisie YouTube. Użytkownik może ją oglądnąć w czasie trwania materiału albo przed rozpoczęciem filmu. Z kolei Google Display powoli na wyświetlenie banneru reklamowego w serwisach partnerów Google. Określenie zainteresowań, płci i wieku pozwoli skutecznie dotrzeć do określonej grupy docelowej. W przypadku, kiedy zależy Ci na dotarciu do osób, które już kiedyś były na Twojej stronie, ale nie złożyły zapytania ofertowego albo nie złożyły zamówienia, z powodzeniem możesz posłużyć się remarketingiem.

Zamów bezpłatną wycenę

Skontaktuj się z naszym doradcą w sprawie Google Adwords w Anglii

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była widoczna na terenie Anglii, skontaktuj się z nami - wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Zadzwoń: +48 88 487 4560
Napisz: biuro@combomarketing.pl